REPERTOÁR

Šneci v aspiku

Když vás nechají pohlídat rakev s mrtvým dědečkem, není to dočasně, ale napořád.

Komedie černá jako bota
Co se může přihodit během jediného večera, když si myslíte, že se nic stát nemůže? Černá jednoaktová komedie si pohrává s tradičními divadelními klišé, aby je všechny postavila na hlavu. Slovy Alfreda Hitchcocka: „Není hanba vyjít z klišé, hanba je, se k němu dopracovat.“
Konverzační commedia dell'arte Šneci v aspiku vám dokáže, že o mrtvých musíte mluvit jenom v dobrém.  
Účinkují:
Sofia Zebeliyan, Věra Janebová, Petr Kubart, Ekaterina Saenko, Petr Holeček, Kamil Younis, Klára Raková Kašová a Oldřich Janeba.
Scénář a režie: Oldřich Janeba

Robotická žena

Věnováno Karlu Čapkovi, Aldousu Huxleymu, Georgi Orwellovi a všem ostatním, kteří viděli dál.

Černá komedie o lásce mezi vědcem a umělou ženou
Divadelní hra vypráví o dvou vědcích, kteří se pokusí sestrojit nejdokonalejší bytost na světě, ženu jménem Loriet. Věří, že je takový vynález přivede ke slávě a pohádkovému bohatství. Jeden z vědců však v milostném oblouznění vzbudí v ženě skutečný lidský cit. Loriet se vědcům vymkne z rukou a nevratně změní je i celý svět.
Apokalyptická vize světa ovládaného roboty, nenabízí jen chmurnou beznaděj, ale v podání divadla Naoko rovněž ironii, vtip a krutou nadsázku.
Účinkují: Narayani Růžičková, Pavel Hosenseidl, Věra Janebová, Sofie Zebeliyan, Oldřich Janeba, Helena Kottová, Petr Holeček, Petr Kubart, Ekaterina Saenko a Václav Vyoral
Scénář a režie: Oldřich Janeba

Vzpoura čarodějnic

Aby mohlo světlo jasně zazářit, potřebuje temnotu.

Variace na klasický příběh o upsání duši ďáblu dostává nové obrysy v podání autorské scény Divadla Naoko Praha. Jejich druhá celovečerní hra Vzpoura čarodějnic nás přivádí do Drážďan na samém sklonku druhé světové války. Do města přichází ďábel se svou suitou, aby našel zatraceného syna, kterého tam unesly čarodějnice.
Účinkují: Sofie Zebeliyan, Narayani Růžičková, Petr Kubart. Věra Janebová, Petr Holeček, Ekaterina Saenko, Oldřich Janeba, Roman Feix a Kamil Younis.
Scenář a režie: Oldřich Janeba